Advertisement
Start arrow Turniej Par 09.11.2013
Menu główne
Start
Komunikaty
Warunki uczestnictwa
Program POLOPEN 2013
Formularz zgłoszeniowy
Lista uczestników
Regulamin POLOPEN
Sędzia
Pobyt Hotelowy
Przyjaciele Brydża
Poprzednie zloty
Napisz do nas
Szukaj
Galeria zdjec i filmów
Szukam partnera/partnerki
Lista nagród rzeczowych
Wyniki
Turniej Indywidualny 08.11.2013
Turniej Par 09.11.2013
Wyn. Teamów Finał A i B 10.11.2013
Turniej Niepodległości 11.11.2013
PDF POLOPEN 2013
HISTORIA Polopen
Turnieju Par 09.11.2013 PDF Drukuj Email
Wpisał: Michał Dolny   

POLOPEN 2013
Turniej na impy
Bydgoszcz, 09.11.2013 r.

M-CE NR                                            +/-  RAZEM  PKL PDF   NAGRODA
--------------------------------------------------------------------------------
  1  16 Monika Suchodolska     0.5 PM  15803 KJ   +5.12  66.60   8  59
        Piotr Suchodolski      2.5 PM  13028   
  2   3 Karol Dunst            1.5 PM  15869             44.25   7  55
        Ryszard Gad            1.0 PM  13216   
  3   5 Beata Gronert          2.0 MP  12480 K           39.14   6  51
        Wiesław Skrzyszowski   7.0 MP  07538 S 
  4  22 Eugeniusz Seichter     7.0 KP  03933 S    +2.71  35.21   5  48
        Adam Seichter          0.0 NZ          
  5  15 Henryk Jeliński        1.0 KP  15721 S    +2.40  26.50   4  46
        Andrzej Marjanowski    1.5 KP  16326 S 
  6  11 Danuta Krupnik         4.0 MA  12006 K           26.08   3  44
        Ireneusz Jagielski     7.0 WM  07572   
  7  18 Dorota Nawrocka-Obłuda 0.0 NZ             +2.40  15.62   2  42
        Wojciech Kalemba       0.0 NZ          
  8  20 Alfred Sobczak         0.0 LU  16492 S           14.29   2  40
        Maria Toporowicz       0.0 LU  16459 KS
  9  24 Krzysztof Mielniczuk   0.0 NZ             +2.40  11.18   2  38
        Krzysztof Buzała       2.5 PM  11423   
 10  10 Ryszard Kurpios        0.0 KP  15375 S           10.27   1  36
        Edmund Więckowski      1.0 KP  15724 S 

 11  23 Aleksander Marciniak   4.0 MA  06338      -3.60  10.24   1  34
        Iwona Zielińska        1.0 MA  15858 K 
 12  25 Adam Suchodolski       0.5 PM  15802 M    +2.40   9.93   1  32
        Ryszard Karwat         0.0 NZ          
 13  27 Wojciech Giżyński      4.0 KP  11801      +2.40   8.29   1  30
        Stanisław Łański       7.0 KP  03823 N 
 14  19 Danuta Wójtowicz       0.0 NZ             +2.40   6.06   1  28
        Witold Hantke          0.0 NZ          
 15  26 Eugeniusz Krawczyk     7.0 KP  03788 S    +2.40   2.98      26
        Elżbieta Zalewska      1.0 KP  12860 K 
 16   6 Tomasz Borucki         4.0 KP  03650              0.89      24
        Leszek Moszczyński     7.0 ZP  03861   
 17  21 Michał Dolny           1.5 KP  12278 S    +2.40   0.07      22
        Stanisław Banowski     1.5 KP  15723 S 
 18  13 Piotr Żmudzki          0.0 ZP  16742             -3.38      20
        Robert Żółtowski       0.0 ZP  16739   
 19  17 Jerzy Wawrzyniak       2.5 KP  11853 S    +2.40  -4.63      18
        Jerzy Rosenthal        2.5 KP  12002   
 20   7 Paweł Jesionka         0.0 NZ                   -15.84      16
        Tadeusz Buczkowski     0.0 NZ          

 21  14 Marek Bałabuch         0.0 NZ             +2.40 -18.95      14
        Mariusz Bielski        2.5 KP  13003   
 22   8 Ewa Michałowska        0.0 NZ                   -22.82      12
        Filip Sosin            0.0 NZ          
 23   2 Ryszard Kaniewski      0.5 LU  14174 S          -31.51      10
        Krzysztof Klepcarz     0.0 NZ          
 24  12 Artur Kłosiński        0.0 KP  16162            -33.93       8
        Piotr Kotwicz          1.5 MA  13919   
 25   1 Monika Chlebowska      1.0 MA  12336 K          -45.27       6
        Sławomir Czech         4.0 LU  10721   
 26   9 Marek Wardziński       0.0 NZ             +6.00 -55.74       4
        Marek Kowalski         0.0 NZ          
 27   4 Roman Rudnicki         1.5 PM  14435            -61.29       2
        Alison Nissen          1.5 PM  14434 K 
                             -----
                   Suma WK =  94.5
POLOPEN 2013
Turniej par na maksy
Bydgoszcz, 09.2013 r.

M-CE NR                                            +/-    %   PKL PDF   NAGRODA
-------------------------------------------------------------------------------
  1  13 Piotr Żmudzki          0.0 ZP  16742            62.68   9  63
        Robert Żółtowski       0.0 ZP  16739   
  2  20 Stanisław Łański       7.0 KP  03823 N    +0.77 59.03   8  59
        Mirosław Graczkowski   4.0 KP  03712 S 
  3   1 Monika Chlebowska      1.0 MA  12336 K          58.52   7  55
        Sławomir Czech         4.0 LU  10721   
  4  10 Krzysztof Mielniczuk   0.0 NZ                   58.28   6  52
        Krzysztof Buzała       2.5 PM  11423   
  5  26 Henryk Jeliński        1.0 KP  15721 S    +0.77 57.69   4  50
        Andrzej Marjanowski    1.5 KP  16326 S 
  6  27 Jerzy Rosenthal        2.5 KP  12002            56.83   3  48
        Elżbieta Rosenthal     1.0 KP  15161 K 
  7   2 Ryszard Kaniewski      0.5 LU  14174 S          55.58   2  46
        Krzysztof Klepcarz     0.0 NZ          
  8   4 Eugeniusz Seichter     7.0 KP  03933 S          54.55   2  44
        Adam Seichter          0.0 NZ          
  9  15 Michał Dolny           1.5 KP  12278 S          54.29   2  42
        Stanisław Banowski     1.5 KP  15723 S 
 10  14 Julita Wielewska       0.0 NZ                   52.44   2  40
        Mariusz Bielski        2.5 KP  13003   

 11  23 Karol Nowak            1.5 KP  15722      +0.77 52.29   1  38
        Lesław Pieśnin         2.5 KP  14477 S 
 12   5 Beata Gronert          2.0 MP  12480 K          52.09   1  36
        Wiesław Skrzyszowski   7.0 MP  07538 S 
 13  29 Dariusz Sterniczuk     4.0 PD  04103      +0.77 51.45   1  34
        Agata Nowicz           0.0 PM  16708 K 
 14   6 Tomasz Borucki         4.0 KP  03650            51.39   1  32
        Leszek Moszczyński     7.0 ZP  03861   
 15  19 Aleksander Marciniak   4.0 MA  06338      +0.77 50.69   1  30
        Iwona Zielińska        1.0 MA  15858 K 
 16  12 Artur Kłosiński        0.0 KP  16162            49.63      28
        Piotr Kotwicz          1.5 MA  13919   
 17  17 Danuta Wójtowicz       0.0 NZ             +0.77 48.79      26
        Witold Hantke          0.0 NZ          
 18   9 Marek Wardziński       0.0 NZ                   48.42      24
        Marek Kowalski         0.0 NZ          
 19  11 Danuta Krupnik         4.0 MA  12006 K          48.37      22
        Ireneusz Jagielski     7.0 WM  07572   
 20  16 Piotr Suchodolski      2.5 PM  13028      +0.77 46.74      20
        Monika Suchodolska     0.5 PM  15803 KJ

 21  25 Marek Lehmann          0.5 KP  14291      +0.77 46.18      18
        Marlena Wełnicka       0.0 NZ          
 22  24 Paweł Kaniewski        0.0 LU  12178      +0.77 46.06      16
        Paweł Jesionka         0.0 NZ          
 23  22 Eugeniusz Krawczyk     7.0 KP  03788 S    +0.77 45.97      14
        Elżbieta Zalewska      1.0 KP  12860 K 
 24   7 Ryszard Karwat         0.0 NZ                   45.19      12
        Adam Suchodolski       0.5 PM  15802 M 
 25   3 Alison Nissen          1.5 PM  14434 K          44.34      10
        Roman Rudnicki         1.5 PM  14435   
 26  21 Ryszard Gad            1.0 PM  13216      +0.77 41.83       8
        Karol Dunst            1.5 PM  15869   
 27  18 Dorota Nawrocka-Obłuda 0.0 NZ             +0.77 40.76       6
        Wojciech Kalemba       0.0 NZ          
 28   8 Ewa Michałowska        0.0 NZ                   40.56       4
        Filip Sosin            0.0 NZ          
 29  28 Grzegorz Drażba        0.0 NZ             +0.77 39.36       2
        Michał Rodmann         0.0 NZ          
                             -----
                   Suma WK = 100.5
POLOPEN 2013
Turniej Główny
Bydgoszcz, 09.11.2013 r.

m-ce    nazwiska                       RAZEM   1   2
---------------------------------------------IMP-MAX-
   1  H Jeliński-A Marjanowski      KP    96  46  50  
   2  A Seichter-E Seichter      NZ/KP    92  48  44  
   3  K Buzała-K Mielniczuk      PM/NZ    90  38  52  
   4  B Gronert-W Skrzyszowski      MP    87  51  36  
   5  P Żmudzki-R Żółtowski         ZP    83  20  63  
   6  M Suchodolska-P Suchodolski   PM    79  59  20  
   7  I Jagielski-D Krupnik      WM/MA    66  44  22  
   8  A Marciniak-I Zielińska       MA    64  34  30  
      S Banowski-M Dolny            KP    64  22  42  
  10  K Dunst-R Gad                 PM    63  55   8  

  11  M Chlebowska-S Czech       MA/LU    61   6  55  
  12  M Graczkowski-S Łański        KP    59      59  
  13  R Kaniewski-K Klepcarz     LU/NZ    56  10  46  
      T Borucki-L Moszczyński    KP/ZP    56  24  32  
  15  W Hantke-D Wójtowicz          NZ    54  28  26  
  16  E Rosenthal-J Rosenthal       KP    48      48  
      W Kalemba-D Nawrocka-Obłuda   NZ    48  42   6  
  18  R Karwat-A Suchodolski     NZ/PM    44  32  12  
  19  A Sobczak-M Toporowicz        LU    40  40      
      E Krawczyk-E Zalewska         KP    40  26  14  

      M Bielski-J Wielewska      KP/NZ    40      40  
  22  K Nowak-L Pieśnin             KP    38      38  
  23  A Kłosiński-P Kotwicz      KP/MA    36   8  28  
      R Kurpios-E Więckowski        KP    36  36      
  25  A Nowicz-D Sterniczuk      PM/PD    34      34  
  26  W Giżyński-S Łański           KP    30  30      
  27  M Kowalski-M Wardziński       NZ    28   4  24  
  28  M Lehmann-M Wełnicka       KP/NZ    18      18  
      J Rosenthal-J Wawrzyniak      KP    18  18      
  30  E Michałowska-F Sosin         NZ    16  12   4  

      P Jesionka-P Kaniewski     NZ/LU    16      16  
      T Buczkowski-P Jesionka       NZ    16  16      
  33  M Bałabuch-M Bielski       NZ/KP    14  14      
  34  A Nissen-R Rudnicki           PM    12   2  10  
  35  G Drażba-M Rodmann            NZ     2       2  

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »