Advertisement
Start arrow Turniej Par 09.11.2013
Menu główne
Start
Komunikaty
Warunki uczestnictwa
Program POLOPEN 2013
Formularz zgłoszeniowy
Lista uczestników
Regulamin POLOPEN
Sędzia
Pobyt Hotelowy
Przyjaciele Brydża
Poprzednie zloty
Napisz do nas
Szukaj
Galeria zdjec i filmów
Szukam partnera/partnerki
Lista nagród rzeczowych
Wyniki
Turniej Indywidualny 08.11.2013
Turniej Par 09.11.2013
Wyn. Teamów Finał A i B 10.11.2013
Turniej Niepodległości 11.11.2013
PDF POLOPEN 2013
HISTORIA Polopen
Wyniki Teamów 10.11.2013 PDF Drukuj Email
Wpisał: Michał Dolny   

POLOPEN 2013
Turniej teamów
Bydgoszcz, 10.11.2013 r.

                                                                VP
 MIEJSCE                                              impy   +/-   RAZEM  PKL PDF   NAGRODA
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1   2 KATASTROFA                                    +105         176.0    7  57
        Alison Nissen          1.5 PM  14434 K 
        Roman Rudnicki         1.5 PM  14435   
        Danuta Wójtowicz       0.0 NZ          
        Witold Hantke          0.0 NZ          

  2   6 MAGIA                                          +92         170.0    5  51
        Tomasz Borucki         4.0 KP  03650   
        Leszek Moszczyński     7.0 ZP  03861   
        Jerzy Rosenthal        2.5 KP  12002   
        Elżbieta Rosenthal     1.0 KP  15161 K 

  3   5 BLONDI TEAM                                    +91         162.0    3  45
        Beata Gronert          2.0 MP  12480 K 
        Wiesław Skrzyszowski   7.0 MP  07538 S 
        Monika Chlebowska      1.0 MA  12336 K 
        Sławomir Czech         4.0 LU  10721   

  4   9 BYD-TOR                                        +79         161.0    2  40
        Stanisław Łański       7.0 KP  03823 N 
        Mirosław Graczkowski   4.0 KP  03712 S 
        Eugeniusz Seichter     7.0 KP  03933 S 
        Adam Seichter          0.0 NZ          

  5  12 IWUSIA                                         +73         153.0    1  36
        Robert Żółtowski       0.0 ZP  16739   
        Piotr Żmudzki          0.0 ZP  16742   
        Iwona Zielińska        1.0 MA  15858 K 
        Aleksander Marciniak   4.0 MA  06338   

  6   1 DOL-BY                                         +17         136.0    1  32
        Michał Dolny           1.5 KP  12278 S 
        Stanisław Baranowski   0.0 NZ          
        Elżbieta Zalewska      1.0 KP  12860 K 
        Henryk Jeliński        1.0 KP  15721 S 

  7  11 ALFREDO                                         +7         133.0    1  28
        Agata Nowicz           0.0 PM  16708 K 
        Dariusz Sterniczuk     4.0 PD  04103   
        Ewa Michałowska        0.0 NZ          
        Filip Sosin            0.0 NZ          

  8   3 SUSHI Z DZIKA                                   -6         128.0       24
        Jolanta Bartczak       2.0 WP  15134 K 
        Adam Suchodolski       0.5 PM  15802 M 
        Monika Suchodolska     0.5 PM  15803 KJ
        Piotr Suchodolski      2.5 PM  13028   

  9  10 NIE MA BATA                                    -41         113.0       20
        Piotr Kotwicz          1.5 MA  13919   
        Artur Kłosiński        0.0 KP  16162   
        Ryszard Gad            1.0 PM  13216   
        Karol Dunst            1.5 PM  15869   

 10   4 KRESOWE TYGRYSY                                -93         100.0       16
        Ryszard Kaniewski      0.5 LU  14174 S 
        Paweł Kaniewski        0.0 LU  12178   
        Krzysztof Mielniczuk   0.0 NZ          
        Krzysztof Klepcarz     0.0 NZ          

 11  14 WYMARZONA                                      -84          97.0       12
        Dorota Nawrocka-Obłuda 0.0 NZ          
        Wojciech Kalemba       0.0 NZ          
        Marek Wardziński       0.0 NZ          
        Marek Kowalski         0.0 NZ          

 12   7 Leśne Ludki                                   -114          81.0        8
        Paweł Jesionka         0.0 NZ          
        Tadeusz Buczkowski     0.0 NZ          
        Michał Redmann         0.0 NZ          
        Grzegorz Drażba        0.0 NZ          

 13  13 SENIORZY                                      -126          80.0        4
        Ryszard Kurpios        0.0 KP  15375 S 
        Edmund Więckowski      1.0 KP  15724 S 
        Ewa Łukowska           1.5 LD  07817 K 
        Michał Voss            0.0 NZ          

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »