Advertisement
Start arrow Turniej Niepodległości 11.11.2013
Menu główne
Start
Komunikaty
Warunki uczestnictwa
Program POLOPEN 2013
Formularz zgłoszeniowy
Lista uczestników
Regulamin POLOPEN
Sędzia
Pobyt Hotelowy
Przyjaciele Brydża
Poprzednie zloty
Napisz do nas
Szukaj
Galeria zdjec i filmów
Szukam partnera/partnerki
Lista nagród rzeczowych
Wyniki
Turniej Indywidualny 08.11.2013
Turniej Par 09.11.2013
Wyn. Teamów Finał A i B 10.11.2013
Turniej Niepodległości 11.11.2013
PDF POLOPEN 2013
HISTORIA Polopen
Turniej Niepodległości 11.11.2012 PDF Drukuj Email
Wpisał: Michał Dolny   

POLOPEN 2013
Turniej NIEPODLEGŁOŚCI maksy
Bydgoszcz, 11.11.2013 r.

M-CE NR                                            +/-    %   PKL PDF   NAGRODA
-------------------------------------------------------------------------------
  1  15 Eugeniusz Krawczyk     7.0 KP  03788 S          67.14   8  49
        Wojciech Giżyński      4.0 KP  11801   
  2  21 Tomasz Borucki         4.0 KP  03650            66.09   7  45
        Leszek Moszczyński     7.0 ZP  03861   
  3   3 Mirosław Graczkowski   4.0 KP  03712 S          61.77   5  41
        Maciej Stanek          7.0 KP  03948 S 
  4   7 Michał Dolny           1.5 KP  12278 S          57.95   4  38
        Stanisław Banowski     1.5 KP  15723 S 
  5  20 Marlena Wełnicka       0.0 NZ                   57.91   3  36
        Marek Lehmann          0.5 KP  14291   
  6  19 Alfred Sobczak         0.0 LU  16492 S          57.64   2  34
        Maria Toporowicz       0.0 LU  16459 KS
  7   8 Henryk Jeliński        1.0 KP  15721 S          52.70   2  32
        Elżbieta Zalewska      1.0 KP  12860 K 
  8   9 Piotr Suchodolski      2.5 PM  13028            51.32   1  30
        Adam Suchodolski       0.5 PM  15802 M 
  9  12 Ryszard Karwat         0.0 NZ                   51.00   1  28
        Paweł Jesionka         0.0 NZ          
 10   4 Eugeniusz Seichter     7.0 KP  03933 S          50.82   1  26
        Adam Seichter          0.0 NZ          

 11  22 Ewa Łukowska           1.5 LD  07817 K          49.00   1  24
        Michał Voss            0.0 NZ          
 12  18 Wiesław Skrzyszowski   7.0 MP  07538 S          48.43      22
        Beata Gronert          2.0 MP  12480 K 
 13   2 Monika Chlebowska      1.0 MA  12336 K          48.00      20
        Sławomir Czech         4.0 LU  10721   
 14   1 Piotr Żmudzki          0.0 ZP  16742            46.41      18
        Robert Żółtowski       0.0 ZP  16739   
 15   5 Danuta Wójtowicz       0.0 NZ                   46.27      16
        Witold Hantke          0.0 NZ          
 16  13 Marek Wardziński       0.0 NZ                   44.86      14
        Marek Kowalski         0.0 NZ          
 17  16 Artur Kłosiński        0.0 KP  16162            42.55      12
        Piotr Kotwicz          1.5 MA  13919   
 18  17 Jerzy Rosenthal        2.5 KP  12002            40.70      10
        Elżbieta Rosenthal     1.0 KP  15161 K 
 19   6 Alison Nissen          1.5 PM  14434 K          40.55       8
        Roman Rudnicki         1.5 PM  14435   
 20  10 Jolanta Bartczak       2.0 WP  15134 K          40.23       6
        Monika Suchodolska     0.5 PM  15803 KJ

 21  14 Dorota Nawrocka-Obłuda 0.0 NZ                   39.82       4
        Wojciech Kalemba       0.0 NZ          
 22  11 Ryszard Kurpios        0.0 KP  15375 S          39.75       2
        Edmund Więckowski      1.0 KP  15724 S 
                             -----
                   Suma WK =  75.5


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »