Advertisement
Start arrow Turniej Par 09.11.2013
Menu główne
Start
Komunikaty
Warunki uczestnictwa
Program POLOPEN 2013
Formularz zgłoszeniowy
Lista uczestników
Regulamin POLOPEN
Sędzia
Pobyt Hotelowy
Przyjaciele Brydża
Poprzednie zloty
Napisz do nas
Szukaj
Galeria zdjec i filmów
Szukam partnera/partnerki
Lista nagród rzeczowych
Wyniki
Turniej Indywidualny 08.11.2013
Turniej Par 09.11.2013
Wyn. Teamów Finał A i B 10.11.2013
Turniej Niepodległości 11.11.2013
PDF POLOPEN 2013
HISTORIA Polopen
Turniej indywidualny 08.11.2013 PDF Drukuj Email
Wpisał: Michał Dolny   

POLOPEN 2013
Turniej indywidualny na maksy
Bydgoszcz, 08.11.2013 r.

M-CE NR                                          +/-   WYNIK     %    PKL PDF   NAGRODA
---------------------------------------------------------------------------------------
  1  18 Piotr Kotwicz        1.5 MA  13919             389.00  62.34    8  57
  2  23 Piotr Żmudzki        0.0 ZP  16742             381.00  61.06    8  54
  3  44 Robert Żółtowski     0.0 ZP  16739             379.00  60.74    7  51
  4   4 Krzysztof Buzała     2.5 PM  11423             378.00  60.58    7  49
  5  46 Ryszard Gad          1.0 PM  13216             366.00  58.65    6  48
  6  47 Jerzy Rosenthal      2.5 KP  12002             353.00  56.57    5  47
  7  52 Michał Dolny         1.5 KP  12278 S           350.00  56.09    5  46
  8  14 Sławomir Czech       2.0 MP  13952             345.00  55.29    4  45
  9  11 Monika Chlebowska    1.0 MA  12336 K           343.00  54.97    4  44
 10  45 Karol Dunst          1.5 PM  15869             341.00  54.65    3  43

     24 Tomasz Borucki       4.0 KP  03650             341.00  54.65    2  42
 12  15 Roman Rudnicki       1.5 PM  14435             339.00  54.33    2  41
 13  49 Wojciech Kalemba     0.0 NZ                    338.00  54.17    2  40
 14  16 Danuta Wójtowicz     0.0 NZ                    336.00  53.85    2  39
     48 Elżbieta Rosenthal   1.0 KP  15161 K           336.00  53.85    2  38
 16  21 Henryk Jeliński      1.0 KP  15721 S           335.00  53.69    2  37
 17  26 Piotr Suchodolski    2.5 PM  13028             327.00  52.40    2  36
 18  50 _ Wymarzona          0.0 NZ                    326.00  52.24    1  35
      1 Wojciech Giżyński    4.0 KP  11801             326.00  52.24    1  34
 20  35 Jerzy Tomasik        4.0 KP  12042 N           324.00  51.92    1  33

     25 Wiesław Paczkowski   4.0 KP  03884 S           324.00  51.92    1  32
 22  31 _ Dane4              0.0 NZ                    321.00  51.44    1  31
 23  20 Ewa Michałowska      0.0 NZ                    320.00  51.28    1  30
 24  36 Eugeniusz Krawczyk   7.0 KP  03788 S           318.00  50.96    1  29
 25   6 Beata Gronert        2.0 MP  12480 K           315.00  50.48    1  28
 26  33 Iwona Zielińska      1.0 MA  15858 K           313.00  50.16    1  27
 27  10 Krzysztof Klepocerz  0.0 NZ                    306.00  49.04       26
 28  28 Jerzy Wawrzyniak     2.5 KP  11853 S           305.00  48.88       25
     37 Monika Suchodolska   0.5 PM  15803 KJ          305.00  48.88       24
 30   2 Wiesław Skrzyszowski 7.0 MP  07538 S           304.00  48.72       23

      7 _ Tadek_53           0.0 NZ                    304.00  48.72       22
 32  38 Adam Suchodolski     0.5 PM  15802 M           301.00  48.24       21
 33  30 Marek Wardziński     0.0 NZ                    299.00  47.92       20
 34  13 Michał Redmann       0.0 NZ                    298.00  47.76       19
 35  39 Elżbieta Zalewska    1.0 KP  12860 K           294.00  47.12       18
 36   5 Marek Kowalski       0.0 NZ                    291.00  46.63       17
 37  40 Jerzy Bronisławski   4.0 KP  09301 N           290.00  46.47       16
     34 Witold Hantke        0.0 NZ                    290.00  46.47       15
 39  22 _ N-N                0.0 NZ                    286.00  45.83       14
 40   3 Stanisław Banowski   1.5 KP  15723 S           282.00  45.19       13

     41 Ryszard Kurpios      0.0 KP  15375 S           282.00  45.19       12
     12 _ Żaba1              0.0 NZ                    282.00  45.19       11
 43  42 Bogusz Nalazek       7.0 KP  09764 S           280.00  44.87       10
 44  43 Robert Mrukowski     4.0 KP  12783             277.00  44.39        9
 45  17 Alison Nissen        1.5 PM  14434 K           275.00  44.07        8
 46  19 _ Tatadane           0.0 NZ                    272.00  43.59        7
 47  32 Aleksander Marciniak 4.0 MA  06338             269.00  43.11        6
 48   8 Alfred Sobczak       0.0 LU  16492 S           267.00  42.79        5
 49  51 Ryszard Kryszak      0.0 NZ                    266.00  42.63        4
 50  27 Ryszard Karwat       0.0 NZ                    255.00  40.87        3

 51  29 Artur Kłosiński      0.0 KP  16162             248.00  39.74        2
 52   9 Maria Toporowicz     0.0 LU  16459 KS          232.00  37.18        1

Suma WK =  79.0

 
następny artykuł »